II Spotkanie Wigilijne Legniczan – Zapraszamy!

Zapraszamy na drugą edycję Spotkania Wigilijnego Legniczan „Od Serca”, które odbędzie się w piątek 21 grudnia 2018 r. w sercu miasta Legnicy. 

Podzielmy się radością, dobrem i miłością. Stwórzmy życzliwą i serdeczną atmosferę, aby tego dnia nikt nie czuł się samotny. Wyciągnijmy dłoń i zaprośmy osoby, które nie mogą spędzić świąt w gronie najbliższych.

W programie wspólne kolędowanie, dzielenie opłatkiem i ciepły poczęstunek.

Oprawa muzyczna:
Paweł Orłowski – wokal
Mateusz Bojda – saksofon
Szymon Sandura – piano
Michał Kuźnicki – bas
Jarosław Marszałek – perkusja

Partner wydarzenia czyli Miasto Legnica oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Legnicy wychodzi naprzeciw niepełnosprawnym mieszkańcom miasta i chce zapewnić nieodpłatny transport dla wszystkich osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu, które poruszają się na wózkach inwalidzkich, a chciałyby wziąć udział w tym niecodziennym spotkaniu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 grudnia br. pod numerem telefonu: 664 803 999 lub na e-mail: konrad.szynalski@gmail.com

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie „Spynacz” w Legnicy, Międzyparafialna Stołówka Charytatywna im. św. Jadwigi oraz Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy.

Spotkanie Wigilijne odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Tadeusza Krzakowskiego i Księdza biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego – Biskupa Legnickiego