40 Dni dla Życia – wielkopostna akcja legnickiego KSM

Zapraszamy  do udziału w wydarzeniu pro-life jakim jest 40 dni dla życia. Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: http://ksm.legnica.pl/index.php/40dlz/
Na czym polega akcja?

O godzinie 13:00 w Środę Popielcową rozpocznie się krucjata modlitewna, która trwając do godziny 13:00 Niedzieli Palmowej będzie nieprzerwanie naszą modlitwa szturmowała Niebo w tych ważnych intencjach jakimi jest powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych a także pokój na świecie.
40 dni to tylko 960 godzin. Godzin, które mogą uratować życie! Każdy kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do kalendarza modlitwy umieszczonego w każdej zakładce na  stronie internetowej www.ksm.legnica.pl zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę.

Jakiej modlitwie?Dowolnej. Może to być Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa Pismem Świętym, litaniami itd. Najważniejsze by trwała cała godzinę bo tylko wtedy możemy mówić o nieprzerwanej modlitwie.
Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w akcje i dawania świadectwa wiary i wartości życia ludzkiego.
W celu zgłoszeń i wszelakich pytań prosimy o kontakt mailowy na ksmdl.zarzad@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 513 129 362.