Wczasy dla Seniorów

Szanowni Państwo,

miło nam oznajmić, że w 2021 roku Parafia przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Spynacz” oraz Biurem Turystycznym Zawisza Travel przygotowała dla Państwa ofertę wczasów nad morzem w Niechorzu (1 turnus) oraz w Dźwirzynie (1 turnusy).

Mamy nadzieję, że wypoczynek, który dla Was organizujemy będzie czasem spędzonym w miłej atmosferze i w doborowym towarzystwie.

 

NIECHORZE

Niechorze – miejscowość uzdrowiskowa w gminie Rewal, położone między morzem, a jeziorem Lwia Łuża (ścisłym rezerwatem przyrody). Jako typowa miejscowość turystyczna Niechorze posiada swoje atrakcje – szeroką piaszczystą plażę 45-metrową latarnię morską oraz kolejkę wąskotorową i Muzeum Rybołówstwa. Niechorze jest również niewielkim portem rybackim, dlatego nie brakuje w nim smażalni ryb, w których można zjeść świeże dary morza. Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych, nasycone aerozolem morskim, chlorkami, ozonem oraz domieszką żywic z okolicznych lasów sosnowo-brzozowych działa doskonale na drogi oddechowe. Miejscowość jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Kamienia Pomorskiego, ruin kościółka w Trzęsaczu, czy Kołobrzegu, Międzyzdrojów lub Świnoujścia.

Zakwaterowanie  
Ośrodek Kolonijno – Wczasowy „Mewa”
72-350 Niechorze ul. Leśna 8
Ośrodek położony jest nad samym morzem (20 m od plaży !!!) oraz jeziorem „Liwia-Łuża”- ścisłym rezerwatem przyrody. W skład ośrodka wchodzą cztery budynki w tym trzy o charakterze „pensjonatowym”. Teren jednego hektara, na którym położony jest budynek, okalają: bujna zieleń, boiska do „kosza, siatkówki”, piłki nożnej, miejsca na ogniska.
W cenie:
– zakwaterowanie – 13 noclegów w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonych w TV, pościel, ręczniki,
– wyżywienie: 4 x dziennie (śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek – porcjowany,
kolacja – bufet),
– transport wysokiej klasy autokarami Firmy Zawisza Travel;
– ubezpieczenie PZU,
– opieka animatora na miejscu,
– dostęp do świetlic z TV i sprzętem dyskotekowym,
– korzystanie z otwartego basenu rekreacyjnego,
– dostęp do zaplecza sportowo – rekreacyjnego (boisko wielofunkcyjne, sala TV,
sala dyskotekowa, bilard, tenis stołowy) na terenie obiektu,
– podawanie przez obsługą kelnerską posiłków na półmiskach,
– organizacja ogniska z pieczeniem kiełbasek,
– opieka medyczna w postaci serwisu pielęgniarskiego,
– opieka ratownika wodnego na basenie i na plaży,
– udział w Jesiennej Biesiadzie po zakończeniu sezonu letniego
CENA: 1700 zł
DŹWIRZYNO

Dźwirzyno położone jest nieopodal Kołobrzegu. Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący do 16 m n.p.m. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu. Dźwirzyno ma nowoczesny port,  przystań windsurfingową i jachtową.

Zakwaterowanie

Ośrodek Hasco-Lek zlokalizowany jest przy plaży w parku nadmorskim – drzewa iglaste, z własnym dojściem do plaży. Na terenie ośrodka znajdują się: boiska do siatkówki, do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów. Ponadto ośrodek dysponuje przestronnymi świetlicami wyposażonymi w sprzęt TV SAT, video, sprzęt kulturalno-oświatowy, dyskotekowy oraz stołówkę, gdzie serwowane są smaczne posiłki.

W cenie:

–  zakwaterowanie – 13 noclegów w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonych w TV, pościel, ręczniki,
– wyżywienie: 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
– transport wysokiej klasy autokarami Firmy Zawisza Travel;
– ubezpieczenie PZU,
– opieka animatora na miejscu,
– dostęp do świetlic z TV i sprzętem dyskotekowym,
– dostęp do zaplecza sportowo – rekreacyjnego (boisko wielofunkcyjne, sala TV, sala dyskotekowa, bilard, tenis stołowy) na terenie obiektu,
– grill z pieczeniem kiełbasek,
– udział w Jesiennej Biesiadzie po zakończeniu sezonu letniego
CENA: 1700 zł

Możliwości rezerwacji miejsc jest kilka. Można wybrać najwygodniejszą dla siebie:

telefonicznie – 792 061 017 lub 76 855 05 95

w siedzibie biura – ul. Sikorskiego 1, 59-220 Legnica, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-12.00 lub od 19.00