Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 17 marca 2019  

 

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Msze św. w porządku niedzielnym. Ostatnia o godz. 2000. Po Mszy św. o godz. 1500
  Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 1630 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 po Mszy św. o godz. 1000. Dziś przeżywamy niedziele Ad Gentes Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na Misje.
 2. Nieodpłatne porady prawne w poniedziałek od godz. 1500.
 3. Wraz z Odnową w Duchu Świętym zapraszamy na rozważanie Ewangelii wg. św. Marka w środy o godz. 16.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800.
 5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1600 z udziałem dzieci i o godz. 1730 dla wszystkich wiernych. Dzieciom uczestniczącym w Drodze Krzyżowej rozdajemy plansze i kontrolki, które złożone w całość utworzą pamiątkową Drogę Krzyżową.
 6. Zachęcamy chętne dzieci i młodzież do śpiewania w scholii parafialnej. Próba w sobotę o g. 1500.
 7. Uczniów klas 6 Szkoły Podstawowej zapraszamy w przyszłą niedzielę 24 marca po Mszy św. o godz. 1000 na spotkanie dotyczące sakramentu bierzmowania.
 8. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi koloniami zwiększyliśmy liczbę miejsc na turnusach w Dźwirzynie. Zapisy w biurze parafii.
 9. Ze względu na dużą ilość dzieci wyjeżdżających na kolonie poszukujemy osób na wychowawców kolonijnych. Osoby chętne prosimy o wysyłanie CV na e-mail Stowarzyszenia SPYNACZ.
 10. W drugiej połowie maja Stowarzyszenia SPYNACZ organizuje kurs na wychowawcę wypoczynku. Szczegółowe informacje na stronach parafii i Stowarzyszenia SPYNACZ oraz na tablicy ogłoszeń.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 

Stowarzyszenie Spynacz organizuje kurs na wychowawcę kolonijnego! Zapisy poprzez formularz online⬇️