article

Kasetony reklamowe i podświetlane wizytówki miasta

| | Szacowany czas czytania 2 min. (352 słów)
Napisane przez Radzio dnia 15.02.2024
Marketing i reklama
article

Jako stary wyjadacz z branży reklamowej, co tu dużo mówić – przybliżę Ci te dwa cuda: "kasetony reklamowe" i "kasetony podświetlane". Bo wiesz, po dwóch dekadach w tej dziedzinie, czasem czuję się jak archeolog marketingu ;)

Kasetony reklamowe

Okej, kasetony reklamowe to takie moje must-have w reklamowej kolekcji. To jak kanvas dla artysty, tylko tu malujesz nie obrazy, a zachwycające reklamy. Płaskie, z różnych materiałów – takie uniwersalne cudo. Wiesz, mogą być zarówno w środku jak i na zewnątrz. I co najlepsze, każdy projekt graficzny na nich wygląda jak dzieło sztuki, które krzyczy: "Spójrz na mnie!". A właśnie o to chodzi w reklamie wizualnej.

Kasetony podświetlane

Teraz coś, co wgniata w fotel – kasetony podświetlane. To jak magiczny "gadżet" reklamowy, który działa o każdej porze dnia i nocy. Oślepiające światło sprawia, że twoja reklama robi wrażenie nawet w najgorszym oświetleniu. To jak disco w świecie reklamy, tylko bez kulek lustrzanych (chyba że się uprzesz).

I wiesz co, po tych dwudziestu latach w branży, mogę ci powiedzieć jedno: kreatywność to klucz. Im bardziej szalony pomysł, tym lepiej. Bo reklama, to jak życie – trzeba czasem zaskoczyć, przyciągnąć uwagę i sprawić, że ludzie się zatrzymają.

Czyż nie piękne jest to, że w tej branży zawsze jest coś nowego do odkrywania? Bo marketing to nie tylko słowa kluczowe, to przede wszystkim sztuka przyciągania spojrzeń. No i pamiętaj, każdy kaseton to nowa opowieść do opowiedzenia. Bo reklama to nie tylko grafika – to historia, którą chcesz opowiedzieć światu. No i te kasetony, to jak kapitalna plansza w tej historii.

A jak to wygląda w Warszawie?

W Warszawie, co nieco się dzieje w kwestii reklamy, a te kasetony – zarówno zwykłe, jak i te podświetlane – to takie must-have. Spacerując po tej wielkomiejskiej dżungli, zobaczysz je przy wejściach do biurowców czy na fasadach sklepów. To jakby wizytówka miasta, z kreatywnymi grafikami i logo firm, które próbują się wyróżnić w tym szaleństwie miejskiego życia. No i wiadomo, Warszawa to nie tylko stołeczne biznesy, to także cała masa trendów i kultury – kasetony tu są jak weneckie maski w karnawale. Krótko mówiąc, tutaj reklama to sztuka, a kasetony są jak kolorowe pędzle na tym miejskim płótnie.

Artykuł sponsorowany


Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,44 / 9 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *