article

NSPJ Bielsko-Biała

| | Szacowany czas czytania 1 min. (153 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://serce.katolik.bielsko.pl

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej - radość z wiarą

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania i radosnego przeżywania wiary. Tak czy inaczej znajdziesz tutaj wiele informacji, ogłoszeń duszpasterskich, intencji mszalnych, a także relacje z rekolekcji i pielgrzymek. W każdym przypadku wszystko to w jednym miejscu - odwiedź naszą stronę i dołącz do naszej parafialnej rodziny!


https://parafiakarpackie.pl

Strona Parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej

Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej oferuje swoim parafianom i gościom bogaty wybór usług, wśród których można po prostu znaleźć nabożeństwa, wspólnoty, katechezy, sakramenty, kancelarię, a także wiele wydarzeń i inicjatyw. Ponadto parafia zapewnia szereg usług charytatywnych, na pewno takich jak Grupa Modlitwy Świętego Ojca Pio, Zespół Charytatywny czy Diakonia Liturgiczna Dorosłych. Mimo że parafia oferuje zarówno modlitwę, jak i wsparcie społeczne wszystkim, którzy tego potrzebują.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

3,64 / 14 głosów
Poprzedni artykuł:
Następny artykuł:

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *