article

NSPJ Julianów, Proszowice, Złochowice, Piekary

| Szacowany czas czytania 2 min. (298 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://parafia-nsj-julianow.pl

Nabożeństwa czerwcowe i Uroczystość Bożego Ciała w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego i św. Mimo że marii Małgorzaty Alacoque w Łodzi

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i św. Marii Małgorzaty Alacoque w Łodzi zaprasza wszystkich na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu oraz doprawdy Uroczystość Bożego Ciała w procesji eucharystycznej. Tak czy siak to czas szczególnie ważny dla parafii, która nosi tytuł Najświętszego Serca Jezusowego. Tak czy owak wspólnie modlimy się, a także przypominamy o praktyce spowiedzi i Komunii świętej pierwszopiątkowej.

https://parafiaproszowice.com.pl

Parafia Proszowice – Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Parafia Proszowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oferuje wiernym bogaty wybór sakramentów i nabożeństw, a także wsparcie i opiekę duszpasterską. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące mszy świętych, grup parafialnych, intencji i ogłoszeń, a także usług na sto procent takich jak grobonet i transmisje. W każdym razie zachęcamy do odwiedzenia parafii w Proszowicach i skorzystania z dobrodziejstw jakie daje wspólnota religijna.

https://www.parafiazlochowice.pl

Odwiedź Parafię rzymskokatolicką Najświętszego Serca Pana Jezusa w Złochowicach i przeżyj duchowe doświadczenie!

Parafia rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Złochowicach oferuje intencje mszalne, ogłoszenia parafialne, modlitwy, akt osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu czy pozdrowienie Pana Jezusa. Dodatkowo, aby nie ulega wątpliwości jak najlepiej służyć wiernym, parafia wprowadziła transmisję mszy św. i nabożeństw na żywo oraz ściśle mówiąc stronę internetową cmentarza. Bądź co bądź złochowice to miejsce, gdzie możesz doświadczyć duchowego odnowienia.

https://piekary-bazylika.pl

Bazylika Piekary - pielgrzymy, duszpasterstwo, cmentarz, aktualności i transmisja mszy

Bazylika Piekarska to miejsce wyjątkowe, oferujące odpoczynek duchowy i moc niezapomnianych wrażeń. Szczególny nastrój tworzą miejsca związane z pielgrzymkami, duszpasterstwem, cmentarzem, aktualnościami oraz w gruncie rzeczy możliwością śledzenia transmisji mszy. Jakkolwiek by było przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,33 / 9 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *