article

NSPJ Żelistrzewo, Sosnowiec, Czarny Bór, Gorzkowice

| Szacowany czas czytania 2 min. (299 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://parafia-zelistrzewo.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żelistrzewie - spotkanie z Ducham Świętym

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żelistrzewie zaprasza na nabożeństwo w niedzielę 28.05.2023 roku. W każdym przypadku będzie to okazja do spotkania się z Duchem Świętym, wspólnej modlitwy i refleksji. Aczkolwiek przybądźcie i poczujcie siłę wiary wraz z parafią NSPJ w Żelistrzewie.

https://diecezja.sosnowiec.pl

Diecezja Sosnowiecka - miejsce, w którym wszystko się dzieje!

Diecezja Sosnowiecka to miejsce, gdzie można tak naprawdę odczuć ducha wspólnoty i prawdziwego zaangażowania w katolicką wiarę. Bądź co bądź w Diecezji Sosnowieckiej odbywają się uroczystości święceń kapłańskich, obchody 24. rocznicy wizyty św. Mimo że jana Pawła II w Sosnowcu, a nawet wyświęcenie nowego diakona! Każdy rzecz jasna może znaleźć coś dla siebie: kurie, kancelarie, parafie, zakony, ruchy i stowarzyszenia, czy też kursy FOTO. Niemniej jednak diecezja Sosnowiecka to miejsce, w którym wszystko się dzieje!

https://parafiaczarnybor.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa - Czarny Bór

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnym Borze oferuje swoim parafianom wiele możliwości praktykowania wiary: od intencji mszalnych, po drogę krzyżową, aż po sakramenty chrztu, bierzmowania, małżeństwa, a nawet namaszczenia chorych. Tym niemiej zapraszamy do odwiedzenia naszej parafii i skorzystania z bogatego wachlarza oferowanych możliwości.

http://www.parafia-gorzkowice.pl

Parafia Gorzkowice - Aktualności

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach to miejsce, gdzie można faktycznie znaleźć wszystko, czego potrzebuje się do wzbogacania swojej wiary. Parafia oferuje aktualności, duszpasterzy, nabożeństwa, organizacje, radę duszpasterską, zakon Rycerzy JP II, scholę młodzieżową, żywy różaniec, scholę dziecięcą, ministrantów, KSM, kaplice, kotków, czerno, galerie, nasz kościół, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, rys historyczny, liturgię na dziś, kancelarię, archiwum, prekana, myśl dnia oraz najwyraźniej transmisje internetowe. Parafia oferuje różne możliwości, aby niewątpliwie umacniać więź z Chrystusem.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,50 / 6 głosów
Poprzedni artykuł:NSPJ Rybno, Brodnica Górna, Radymin
Następny artykuł:NSPJ Bielsko-Biała

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *