article

NSPJ: Katowice, Mysłowice, Niedobczyce, Chorzów

| | Szacowany czas czytania 2 min. (325 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://nspj.katowice.pl

Parafia NSPJ Katowice - Strona Główna

Parafia NSPJ oferuje swoim wiernym bogatą ofertę duszpasterską, w tym msze święte, nabożeństwa, intencje, sakramenty, chrzest, bierzmowanie, katecheza dla dorosłych, rekolekcje dla rodzin, warsztaty dla małżeństw, wspólnoty parafialne i wiele innych. Tak czy siak przyjdź i poznaj bliżej naszą parafię!

https://www.nspjmyslowice.pl

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Mysłowicach - Świątynia Wiary, Nadziei i Miłości

Parafia NSPJ w Mysłowicach oferuje szeroki wachlarz usług i możliwości duchowej edukacji, dzięki czemu każdy widocznie może wzmocnić swoją wiarę i przybliżyć się do Boga. Jakkolwiek by było w parafii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wsparcia i wzmocnienia swojej wiary, od homilii mp3 po intencje mszalne, od adoracji po sakramenty. W każdym wypadku dołącz do nas i doświadcz pełni wiary, nadziei i miłości.

https://nspj-niedobczyce.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedobczycach - oferta dla wiernych

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa jest doskonałym miejscem do modlitwy i spotkania z Bogiem. W każdym razie u nas znajdziecie Państwo odpowiedzi na szukane przez Was pytania i wskazówki jak żyć i odnaleźć sens. Nasza parafia zaprasza wiernych na różnego rodzaju msze święte, nabożeństwa, spotkania modlitewne oraz faktycznie grupowe. Tym niemiej z myślą o Waszych dzieciach i młodzieży tworzymy grupy parafialne, dzięki którym nasi podopieczni zdobywają wartościowe duchowe doświadczenia. W każdym wypadku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

https://www.nspjchorzow.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym - Wspólnota w służbie Chrystusowi i ludziom

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym oferuje wsparcie duchowe i materialne. Uczestniczyć można w rzeczywistości w Mszach świętych, nabożeństwach oraz innych wydarzeniach parafialnych. Wprawdzie w parafii działa wiele grup i wspólnot, których celem jest wspieranie chrześcijańskiej wiary i pomoc innym. Tak czy inaczej parafia zapewnia usługi psychologiczne i pomoc prawną. W każdym wypadku przedstawiciele parafii udzielają również wsparcia duszpasterskiego. Mimo wszystko parafia zaprasza do wspólnego modlitewnego, duchowego i materialnego wsparcia.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,67 / 9 głosów
Poprzedni artykuł:NSPJ Bielsko-Biała
Następny artykuł:NSPJ Bielsko-Biała

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *