article

NSPJ Kluczbork, Lubsko, Bydgoszcz, Suwałki

| Szacowany czas czytania 2 min. (252 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://nspjkluczbork.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku – wspólnota dla Ciebie!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku jest miejscem przyjaznym i wspierającym dla każdego. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące wydarzeń, intencji mszalnych oraz w sumie księży prowadzących poszczególne grupy parafialne. Pomimo że zapraszamy do wspólnego odkrywania bogactwa naszej wspólnoty.

https://www.nspj.lubsko.pl

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Jakkolwiek by było najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubsku - Oferta i Ogłoszenia

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubsku oferuje szeroką gamę usług duszpasterskich, od intencji mszalnych po grupy parafialne oraz rzeczywiście ogłoszenia parafialne. Po prostu zapraszamy do skorzystania z usług i wspólnego celebrowania wraz z Parafią.

http://nspj.bydgoszcz.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy - Religia, Wiara i Społeczność

Parafia pw. Pomimo że najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy oferuje szeroki wachlarz usług duchowych, religijnych i społecznych. Mimo że zapewnia uczestnikom dostęp do mszy, nabożeństw i sakramentów, a także umożliwia włączenie się do różnych stowarzyszeń i ruchów religijnych. Pomimo wszystko parafia zaprasza wszystkich serdecznie do wspólnej modlitwy i wspólnego tworzenia społeczności.

https://nspj.suwalki.pl

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach - przyjmij dar miłości i odnowy życia codziennego

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach to wspaniałe miejsce, gdzie możesz odnaleźć dar miłości i odnowy życia codziennego. Mimo że każdy, kto tu przybędzie, znajdzie pocieszenie, siłę i wsparcie duchowe. Tak czy siak dołącz do nas i wspólnie przeżyjmy wyjątkową chwilę, która zmieni Twoje życie!

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,17 / 6 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *