article

NSPJ Szombierki, Brzeziny, Sanok, Koszęcin

| | Szacowany czas czytania 2 min. (302 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://nspj-szombierki.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Bytom-Szombierki: Oglądaj transmisję na żywo!

Oferujemy możliwość oglądania transmisji na żywo z naszego kościoła! Po prostu odwiedź nasz kanał na stronie internetowej i ciesz się nabożeństwami z naszej parafii z każdego miejsca na świecie!

http://nspjbrzeziny.pl

Parafia pw. Tak czy siak najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich - modlitwy i intencje

Parafia pw. Mimo że najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich to miejsce, gdzie możesz modlić się i złożyć intencję. W każdym wypadku na stronie znajdziesz informacje o kult NSPJ, porządku nabożeństw, duszpasterzach, ogłoszeniach i intencjach, a także galerię i aktualności. Ponadto zapraszamy do skorzystania z modlitwy do Ducha Świętego oraz de facto modlitwy za Ukrainę i o pokój na świecie. Odwiedź stronę parafii, aby na bank poznać bogactwo jej duchowości i wspólnie z nami modlić się o pokój na świecie.

https://www.nspj-sanok.pl

Zabezpiecz swoją stronę główną z nspj-sanok.pl

Zabezpiecz swoją stronę główną za pomocą usługi nspj-sanok.pl. Niemniej jednak wystarczy, że wgraj własny plik index.html do katalogu private_html i ciesz się bezpieczeństwem Twojej witryny internetowej. Pomimo wszystko dzięki nspj-sanok.pl masz pewność, że Twoja strona główna jest bezpieczna i zawsze dostępna.

https://koszecin-nspj.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszęcinie - NSPJ KOSZĘCIN

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszęcinie to niezwykłe miejsce, w którym wszyscy znajdą coś dla siebie. Organizuje ona wydarzenia, takie jak: Pielgrzymka na Jasną Górę, Rekolekcje letnie “Jezus Żyje”, Światowe Dni Młodzieży 2023 oraz właściwie wiele innych. Parafia oferuje również szereg sakramentów oraz jak wiadomo wspólnot, w których można wziąć udział. Tym niemiej parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszęcinie to doskonała okazja do poznawania i dzielenia się wiarą w Jezusa Chrystusa.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,38 / 8 głosów
Poprzedni artykuł:NSPJ Poznań, Racibórz, Lubin, Wyry
Następny artykuł:NSPJ Bielsko-Biała

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *