article

NSPJ Tarnów, Rączna

| Szacowany czas czytania 1 min. (162 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

http://nspjtarnow.pl

Parafia pw. Tym niemiej najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie - Strona Parafii NSPJ w Tarnowie

Parafia pw. Pomimo że najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie oferuje wiele możliwości duchowego wzrostu i rozwoju. Tym niemiej możesz skorzystać z szerokiego wyboru nabożeństw, sakramentów i wspólnot duszpasterskich, a także zapoznać się z historią parafii i jej założycielami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby na bank poznać naszą ofertę i znaleźć wsparcie duchowe.

http://parafiaraczna.pl

Parafia p.w. Po prostu najświętszego Serca Pana Jezusa w Rącznej - Historia, Duszpasterze, Intencje Mszy Świętych, Nabożeństwa, Modlitwy, Informacje, Galeria, Kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rącznej to parafia rzymskokatolicka obejmująca wieś Rączna, w której znajduje się kościół Najświętszego Serca Pana wybudowany w 1986 i konsekrowany w 1994. Oferta parafii obejmuje przygotowanie do sakramentów św., nabożeństwa, modlitwy, intencje mszy świętych, informacje oraz wyraźnie galerię. Aczkolwiek parafia zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy i przeżywania wiary.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,67 / 9 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *