article

NSPJ Kunice, Sułkowice, Pelpin, Siewierz

| Szacowany czas czytania 2 min. (257 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

http://kunice.diecezjalegnica.pl

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niemniej jednak najświętszego Serca Pana Jezusa - Kunice

Zapraszamy do parafii rzymskokatolickiej pw. Niemniej jednak najświętszego Serca Pana Jezusa w Kunicach, dekanat Prochowice. Mimo wszystko przygotowaliśmy dla Państwa bogaty zakres usług - od aktualności i intencji mszalnych, przez czytelnię i modlitwy, aż po bierzmowanie. W każdym razie poznajcie nasze duszpasterstwo i pieśni liturgiczne, korzystając z naszej strony. Tym niemiej serdecznie zapraszamy!

http://www.parafiasulkowice.com

Parafia w Sułkowicach - Ogłoszenia parafialne 28.05.2023 r.

Parafia w Sułkowicach to miejsce, w którym zawsze jest coś do przeżycia. Przygotowujemy różnego rodzaju nabożeństwa, wydarzenia, pielgrzymki oraz widocznie wiele innych aktywności. Mimo wszystko zapraszamy do odwiedzenia naszej parafii i wspólnego przeżywania wiary i wspólnoty!

https://diecezja-pelplin.pl

Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej - przyjdź i poznaj swoją diecezję!

Strona internetowa Diecezji Pelplińskiej to wyjątkowe miejsce dla wszystkich osób zainteresowanych jej historią, duszpasterstwem, kulturą i instytucjami. Tutaj możesz poznać najważniejsze informacje i wydarzenia oraz z pewnością zakupić produkty z oficjalnego sklepu "Przy Katedrze". Mimo wszystko przyjdź i poznaj swoją diecezję!

https://nspjsiewierz.pl

Odkryj Tajemnice Parafii pw. Wprawdzie najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu

Zapraszamy do odkrywania tajemnic parafii pw. Tym niemiej najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu. Przyjrzyj się bliżej jej historii, poznaj szczegóły związane z poszczególnymi sakramentami, odkryj głębię intencji modlitewnych oraz rzecz jasna przyłącz się do rycerzy Kolumba. W każdym przypadku odwiedź nas i doświadcz wszystkiego, co ma do zaoferowania ta wyjątkowa parafia.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,43 / 7 głosów
Poprzedni artykuł:NSPJ Lubań, Biadoliny
Następny artykuł:NSPJ Bielsko-Biała

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *