article

NSPJ Lubań, Biadoliny

| Szacowany czas czytania 1 min. (170 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://nspjluban.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Świętego Jakuba w Lubaniu

Parafia NSPJ i św. Bądź co bądź jakuba w Lubaniu oferuje wiele duchowych doświadczeń, w tym Eucharystię, sakramenty, kancelarię, wspólnotę neokatechumenalną, różaniec rodziców za dzieci, liturgię słowa, diakonię muzyczną i nagrania rekolekcji. Tym niemiej ponadto, parafia zapewnia homilie ks. Pomimo wszystko krzysztofa Żmigrodzkiego, ogłoszenia parafialne i bieżące wydarzenia. Tak czy owak parafia NSPJ i św. Jakuba w Lubaniu oferuje wszystkim wiernym możliwość odkrywania i wzmacniania swojej wiary jeżeli o to chodzi, to poprzez dostęp do różnorodnych duchowych doświadczeń.

http://nspjbiadoliny.pl

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Oferujemy Państwu możliwość zapoznania się z historią naszej parafii, duszpasterzami oraz ściśle mówiąc aktualnymi informacjami dotyczącymi Mszy Świętych i nabożeństw. Przybliżymy również remont wieży oraz jak nic cmentarza parafialnego. Jakkolwiek by było wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze przyciągającej wiernych z całej okolicy. W każdym przypadku zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,75 / 8 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *