article

NSPJ Piaski Wielkie, Krzyżkowice, Rogów, Lubcza

| Szacowany czas czytania 2 min. (256 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://www.piaskiwielkie.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Piaskach Wielkich

Oferujemy szeroki zakres usług duszpasterskich i religijnych. Zapraszamy do skorzystania z Mszy Świętych, Róż Różańcowych, Sakramentów oraz i tak w sumie Kamer. Bądź co bądź aktualne intencje, ogłoszenia i więcej znajdą Państwo na naszej stronie. Tak czy siak serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

http://www.nspj-krzyzkowice.wiara.pl

Ogłoszenia Duszpasterskie w Parafii NSPJ Pszów

Zapraszamy na Msze Święte w naszej parafii, a także na spotkania formacyjne dla członków Straży Honorowej NSPJ. Wprowadzone intencje mszalne oraz w zasadzie odwiedziny chorych sprawią, że nasza wspólnota będzie mogła żyć w pełnej świadomości bliskości Bożej.

https://www.parafia.rogow.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie - Znajdź ukojenie dla swojej duszy

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie zaprasza wszystkich w potrzebie do przyjścia i szukania ukojenia dla swojej duszy. Tym niemiej dajemy słowo, że pokrzepimy każdego, kto usłyszy wezwanie Jezusa i przyjdzie z radością do naszej Parafii. Bądź co bądź poznaj historię Parafii, jej Architekturę, zabytki, intencje mszalne, ogłoszenia duszpasterskie, grupy parafialne, a także najnowsze zdjęcia. Bądź co bądź dołącz do naszej wspólnoty i odkryj pełnię wiary!

https://www.nspjlubcza.pl

Parafia Lubcza - odwiedź stronę parafii i poznaj jej historię

Parafia Lubcza to parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubczy, która oferuje swoim wiernym bogatą historię, wspaniałe budynki oraz pewnie szeroki wachlarz duszpasterstwa. Niemniej jednak odwiedź stronę parafii i przekonaj się jak wiele możesz zyskać wchodząc w jej skład.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,33 / 3 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *