article

NSPJ Ząbkowice, Opole, Psychowice, Stegna

| Szacowany czas czytania 2 min. (289 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://www.nspj-zabkowice.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich - Aktualności i Intencje Modlitewne

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich oferuje wszystkim możliwość uczestniczenia we Mszy św., nabożeństwach oraz jak wiadomo wszelkich innych wydarzeniach religijnych, a także zamawiania intencji modlitewnych. Mimo że parafia oferuje wszystkim szansę włączenia się w życie modlitewne i wspólnotowe. Wprawdzie aktualnie parafia przygotowuje się do rocznicy pierwszej Komunii św. oraz ewidentnie modli się za wszystkie intencje zgłoszone przez wiernych.

https://jezuici.opole.pl

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu - pełen zakres usług duchowych

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu oferuje wiele usług duchowych, prawdę powiedziawszy takich jak msze święte, nabożeństwa, liturgiczne służby ołtarza, katechezę, ekipy Notre Dame, formację dorosłych, kawiarenkę dla seniorów i wiele innych. Każdy odwiedzający tak naprawdę może doświadczyć łaski Bożej i znaleźć wsparcie duchowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

https://pychowicesdb.pl

Oferta Parafii pw. W każdym wypadku najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie – Pychowicach

Parafia pw. W każdym razie najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie – Pychowicach oferuje szeroki zakres usług duszpasterskich i przygotowania do sakramentów, a także różne wspólnoty modlitewne, grupy i zespoły, przeznaczone zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wprawdzie poza tym w parafii prowadzone są lekcje religii w szkołach, a także organizowane są pielgrzymki i różne akcje charytatywne.

http://www.parafiastegna.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie - Aktualności, historia, sakramenty, ogłoszenia i pielgrzymki

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie jest oferuje szeroki zakres aktualności, historii, sakramentów, ogłoszeń i pielgrzymek, aby w gruncie rzeczy Cię wspierać w Twojej wierze. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby de facto pogłębić swoją relację z Bogiem i wspólnotą wokół Ciebie.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,00 / 4 głosów
Poprzedni artykuł:NSPJ Tarnów, Rączna
Następny artykuł:NSPJ Bielsko-Biała

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *