article

NSPJ Poznań, Racibórz, Lubin, Wyry

| | Szacowany czas czytania 2 min. (284 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

https://nspjnt.archpoznan.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu - zapraszamy

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza wszystkich do skorzystania z bogatej oferty duszpasterskiej. Po prostu u nas znajdą Państwo szereg sakramentów, w tym chrzest, bierzmowanie, komunię i spowiedź świętą. Zapraszamy także na różnorodne nabożeństwa, katechezy, grupy duszpasterskie oraz wyraźnie na transmisje Mszy św. z naszej parafii. Tak czy inaczej zajrzyj na stronę parafii i dowiedz się więcej.

http://www.nspjraciborz.pl

Parafia NSPJ w Raciborzu - zapraszamy na majowe Wiadomości i Wydarzenia!

Odkryj parafię NSPJ w Raciborzu i odkryj wszystkie wiadomości i wydarzenia maja 2023 roku! Sprawdź najświeższe intencje parafialne, czytaj gazetkę „Źródło” oraz prawdę powiedziawszy słuchaj konferencji i wykładów. Dowiedz się więcej o odprawianych sakramentach, wspieraj modlitwą scholę z SERCA oraz bezwzględnie poznaj historię parafii. Tak czy owak zapraszamy!

https://nspjlubin.salezjanie.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa | Salezjanie Rzymskokatolicka Parafia, ul. Bolesława Prusa 4, 59-300 Lubin

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie oferuje swoim wiernym szeroki wachlarz duchowych i społecznych aktywności, w tym sakramenty, intencje oraz ewidentnie wiele grup parafialnych. Tak czy siak parafia zaprasza wszystkich do wspólnego wychwalania Pana i aktywnego uczestnictwa w jej życiu duchowym.

https://parafiawyry.pl

Parafia NSPJ Wyry - Akcja "Przez żołądek do serca" - Rekolekcje Rodzinne i Pogrzeb ś.p. Mimo wszystko heleny Wycisło

Parafia NSPJ Wyry oferuje szeroki wachlarz różnych możliwości. Wśród nich znajdują się nabożeństwa, kancelaria parafialna, duszpasterze, rekolekcje wielkopostne, grupy parafialne, pielgrzymka, blog parafialny, kronika parafialna oraz bynajmniej Akcja "Przez żołądek do serca". Pomimo wszystko ponadto 23/05/2023 zmarła ś.p. Tak czy inaczej helena Wycisło. Zapraszamy na jej pogrzeb, który na bank odbędzie się 27.05 o godz. 11.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

5,00 / 2 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *