article

NSPJ Rybno, Brodnica Górna, Radymin

| Szacowany czas czytania 2 min. (265 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

http://www.rybno.parafia.net.pl

Parafia pw. Mimo wszystko najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie - Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Parafia pw. Po prostu najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie to miejsce, w którym znajdziecie wszystko czego potrzebujecie. Oferta obejmuje aktualności, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, galerie zdjęć, historię parafii, informacje o duszpasterstwie, dane kontaktowe, linki oraz właściwie więcej. W naszej parafii znajdziecie wszystko czego potrzebujecie, aby tak naprawdę pogłębić swoją więź z Bogiem.

https://parafiabrodnicagorna.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brodnicy Górnej - duchowe wsparcie dla każdego

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brodnicy Górnej oferuje wiernym swojej wspólnoty szeroki wachlarz usług duchowych: od sakramentów i modlitw, przez msze święte, aż po objawienia. Mimo wszystko parafia posiada również swojego patrona - świętego Stanisława Kostkę, którego życie i postępowanie są przykładem dla wiernych. Wprawdzie parafia oferuje wsparcie i modlitwę zarówno dla młodszych, jak i starszych pokoleń. Tak czy inaczej serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej parafii i skorzystania z jej usług.

https://radymno-nspj.przemyska.pl

Parafia pw. Pomimo wszystko najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie – Tak czy owak serce Jezusa, ciche i pokorne – uczyń serca nasze według Serca Twego!

Parafia pw. Tym niemiej najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie oferuje szeroki zakres działań, które są skierowane zarówno do mieszkańców Radymna, jak i do wszystkich ludzi dobrej woli. Mimo że oferujemy szeroki zakres usług i wydarzeń, które pomogą Ci w poznaniu bliżej Pana Jezusa i powrócić do Jego serca. Bądź co bądź zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania wiary i wspólnego odkrywania ogromu miłości.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,00 / 2 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *