article

NSPJ Piasek, Grudziądz, Rybnik - Boguszowice, Świętochłowice

| | | Szacowany czas czytania 2 min. (309 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

http://nspj-piasek.info

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku - ciepłe i serdeczne miejsce spotkań

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku oferuje szereg nabożeństw, sakramentów oraz ściśle mówiąc wsparcie duchowe. Niemniej jednak każdy znajdzie tutaj ciepło i przyjazne miejsce do modlitwy i spotkań. Możliwy jest również kontakt z duszpasterzami oraz w zasadzie przedstawicielami różnych grup parafialnych. Parafia zaprasza również na swoją stronę internetową w celu zapoznania się z komunikatami, ogłoszeniami oraz w sumie galerią zdjęć. Pomimo że zapraszamy do odwiedzenia Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku - ciepłego i serdecznego miejsca spotkań.

http://nspj.grudziadz.pl

Kup nasz nowy produkt i ciesz się niezwykłymi możliwościami!

Nasz nowy produkt to wyjątkowe połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Tak czy inaczej kupując go, zyskujesz dostęp do jeszcze lepszych możliwości i wygodniejszego użytkowania. Tak czy inaczej sprawdź naszą ofertę i odkryj wyjątkowe właściwości naszego produktu!

https://nspj-boguszowicestare.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku-Boguszowicach - pełna oferta usług duszpasterskich!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku-Boguszowicach to parafia, która posiada bogatą ofertę usług duszpasterskich, od mszy świętych i odwiedzin chorych po grupy parafialne i różnego rodzaju wydarzenia. Parafia zaprasza wszystkich, aby oczywiście wspólnie wspierać i modlić się za siebie nawzajem. Mimo że dołącz do parafii i pomóż nam w budowaniu wspólnoty!

https://www.wsercujezusa.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach - Piaśnikach - wita wszystkich na swojej stronie internetowej!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach - Piaśnikach zaprasza wszystkich, aby bezapelacyjnie połączyć się w wspólnej drodze wiary. Na stronie znajdują się historia, informacje o duszpasterstwie, aktualności, liturgia oraz bezapelacyjnie dane kontaktowe. Ponadto parafia zaprasza do udziału w wydarzeniach na bank takich jak bierzmowanie, boże ciało, wizytacja parafii, pasterka, święto patronalne Ministrantów czy roraty. Wprawdzie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dołączenia do naszej wspólnoty!

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,57 / 7 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *