article

NSPJ Olsztyn, Nowy Targ, Sól, Częstochowa

| | Szacowany czas czytania 2 min. (218 słów)
Napisane przez Radzio dnia 01.06.2023
Społeczeństwo
article

http://parafianowytarg.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu - Odwiedź naszą stronę!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu oferuje szeroki wachlarz usług duszpasterskich, od intencji mszalnych, przez kursy przedmałżeńskie i kaplicę pojednania, aż po różnego rodzaju grupy parafialne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby rzecz jasna poznać nasze wyjątkowe usługi i dołączyć do naszej wspólnoty.

https://www.nspj.com.pl

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie - Ogłoszenia Parafialne

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie zaprasza na Msze Św. codzienne, Msze Św. niedzielne oraz niezbicie spotkania w ruchach i stowarzyszeniach kościelnych. Znajdziecie tu też informacje o kancelarii parafialnej, pracach remontowych oraz w oczywisty sposób innych ważnych wydarzeniach.

http://nspjsol.pl

Parafia Rzymsko-Katolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sól - Serce Jezusa z miłością

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Sól oferuje szeroką gamę różnych nabożeństw, aktywności i imprez, takich jak: Warsztaty kulinarne, Półkolonie, msze święte, Kino Parafialne i wiele innych. Przyjdź i dołącz do naszej religijnej społeczności, aby dobitnie doświadczyć prawdziwej miłości Jezusa.

https://www.nspj.czest.pl

Parafia NSPJ w Częstochowie - Salezjanie

Dołącz do Parafii NSPJ w Częstochowie i skorzystaj z nabożeństw, sakramentów, ciekawych stron i wsparcia salezjańskiego. Aczkolwiek przyłącz się do nas, by na drodze do nieba trzymał Cię Ksiądz Bosko.

Avatar

O Autorze

Radzio
Jestem Radzio, twórca i prowadzący bloga o wszystkim. Jestem pasjonatem pisania i zgłębiania różnorodnych tematów, które pojawiają się w moim życiu. Od długiego czasu pragnąłem podzielić się swoimi myślami, refleksjami i ciekawostkami z innymi, dlatego postanowiłem stworzyć swój własny blog.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,00 / 1 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *